Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Ludzie Marszu Niepodległości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mówi się, że Marsz Niepodległości to dzieło młodzieży, a dojrzałych ludzi można spotkać jedynie na marszu prezydenckim. Naprawdę jednak poranny spektakl w niczym nie przypomina wieczornej sztafety pokoleń!

 

 

 

 

  

 

 

KOMENTARZE

 • Zrobię chamówę i podepnę, coś co moim zdaniem wymaga głębokiego przemyślenia.
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/115194,rzekomy-trup-na-marszu-niepodleglosci#comment_1059307
 • A te piękne, zaiste wzorcowe sokole nosy tych panów co całe życie walczą z bolszewią, to tak polecam przemyśleć.
  (To chodzi o ten drugi filmik. )
  Tylko oni nie powiedzą że ich ojcowie i dziadowie z bolszewią walczyli - co to to nie, tego już byłoby za wiele. Ich ojcowie i dziadowie bolszewię w Polsce zaprowadzali mordując tysiącami polskich patriotów. Zdenerwowali się na bolszewię bardzo, gdy proste polskie wiejskie chłopaki z ZMP wywalili ich z intratnych posad i zajęli ich miejsce w latach 60tych.
  Ktoś opisywał jak pewien bardzo prześladowany po sławnym marcu 68 roku towarzysz wyjeżdżał do Izraela. Zapakował zdobycznym (bo nakradł to na Polakach) dobytkiem dwa wagony. Głównie znakomite wysokiej klasy meble. Można się domyślić że to nie był badziew ze sklejki, tylko robota naszych rzemieślników z Kalwarii, znakomite artystyczne meble które mogą służyć przez setki lat, bo tak były robione (z wysokiej jakości drewna wpierw odpowiednio sezonowanego - to sztuka starych rzemieślników).
 • @vortex 00:58:04
  http://s30.postimg.org/xhkn3s0hp/9f4a450364_zydzi.jpg
 • @Reinert 01:46:03
  Taki intelygentny obrazek mi zadałeś. A ja ciebie gwarantuje że oni ci "patrioci" ze skośnymi nosami co walczą wciąż z bolszewią której już dawno, dawno nie ma, a więc oni nie umierali w kanałach w wyniku tzw. genialnej transformacji, jak umarło kilkaset tysięcy Polaków. Oni tajemniczo mieli zapewniony bezpieczny wikt i opierunek. Oni mają bardzo dobre rasowe rozeznania kto swój, kto obcy, sprawdzają poprawność rasową do 1o pokoleń wstecz, ależ nie są żadnymi tam rasistami co jasne.
 • @vortex 01:52:43
  Reasumując.
  W Polsce po 89 roku dokonał się Holocaust na Polakach. Udajemy że o tym nie wiemy.
 • @vortex 01:58:12
  Ja o tym wiem i nie zamierzam temu zaprzeczać, ale nie można oskarżać absolutnie każdego! Fizjonomia to nie wszystko, a i dobrzy żydzi się zdarzają. Mimo wszystko takie obelgi pod adresem tych dwóch panów są absolutnie nie na miejscu. To nie są osoby publiczne i nic o nich nie wiemy, a ten kto każdego żydem nazywa jest albo szalony albo sam od żyda pochodzi ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31