Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Strajk okupacyjny w siedzibie PKW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grupa demonstrantów okupuje siedzibę PKW. Wśród nich jest reżyser i publicysta Grzegorz Braun oraz dokumentalistka Ewa Stankiewicz

Około 20 osób wdarło się do siedziby PKW domagając się powtórzenia wyborów. Budynek został otoczony kordonem policji. Protestujący twierdzą jednak, że nie opuszczą pomieszczeń do póki ich postulaty nie zostaną spełnione. Domagają się m.in: natychmiastowej dymisji całego składu PKW, zmiany ordynacji wyborczej oraz powtórzenia sfałszowanych wyborów. 
 
W tej chwili ostatnie osoby opuszczają plac przed siedzibą PKW, na którym środowiska narodowe i patriotyczne zorganizowały dziś pikietę przeciw manipulacjom wyborczym. 
 
 
Relacja na żywo:
 
//new.livestream.com/premiummediapl/events/3600732

KOMENTARZE

  • OSTROŻNIE! PONURY CIEŃ WASP-OSTWA!
    Pociesza mnie fakt, że sporo młodzieży narodowej i starsi działacze też - nie dają się nabrać na plewy WASP-owskiej agentury, która teraz się napina i niby staje na czele protestu anty-PKW. My dobrze wiemy ile kasy ma ichnia partia PiS, i pamiętamy że ta partia nie zorganizowała lustrzanego liczenia głosów w tych wyborach. Tak samo TV REPUBLIKA - nie zorganizowała. No i był czas, żeby za rządów PiS-SO-LPR wyrzucić "leśnych dziadków" z PKW - gdzie oni wtedy byli?
    Tam gdzie jest Ewa Stankiewicz i Grzegorz Braun - tam ja zapalam czerwoną lampkę ostrzegawczą. Pamiętajmy, że dotąd ani Sasin ani Kaczyński nie przeprosili mnie za aferę na Kolskiej. Ona i Braun są z tego samego spektrum. Braun kiedyś publicznie sprzeciwił się koncepcji monitoringu obowiązkowego w służbie zdrowia. Dobrze będzie, jeśli unieważnimy wybory. Ale źle będzie jeśli na fali tego unieważnienia wypłyną starzy wyjadacza pro-WASP-owscy.
    Dopóty dopóki Stankiewicz z Braunem nie nakręcą uczciwego filmu o aferze na Kolskiej i przepowiedni Kurzeji - nie wierzcie im.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930