Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Policja aresztowała protestujących w PKW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zatrzymano 20 osób.

W piątek tuż po północy, policja wystosowała ultimatum do ludzi okupujących salę konferencyjną Państwowej Komisji Wyborczej. Dano im 5 min. na wyniesienie się z budynku, po czym uzbrojeni funkcjonariusze przystąpili do interwencji. Protestujących usunięto siłą. Niektórzy mieli być spychani ze schodów. 


Aresztowano dwadzieścia osób, w tym inspiratora akcji okupacyjnej - Grzegorza Brauna. Zatrzymanych przewieziono do aresztu, gdzie mają spędzić najbliższe 24 godziny.

 

KOMENTARZE

 • NIE DAJMY SOBIE PRZYSZYĆ ANI BRAUNA ANI STANKIEWICZ JAKO GŁOWY
  Owszem, należy im podziękować za dobre (podobno?) chęci, ale stanowczo skarcić za niepotrzebny majdanizm, to jest ewidentne łamanie prawa - w duchu WASP-owskiej i antyslowiańskiej ruchawki na Ukrainie. Jakby się ich posłuchało więcej polskiej młodzieży, jakby doszło do eskalacji siłowej - polała by się niepotrzebnie polska krew. Dzięki Bogu i wytrwałej pracy endeckiej ludzie się spostrzegli, że ktoś chce przyszyć słusznemu protestowi Polaków głowę zgoła pro-WASP-owską. Zachowanie Reżysera Brauna, Ewy Stankiewicz i garstki osób, które się wdarły do PKW nosi znamiona prowokacji antysłowiańksiej i syjonistycznej. Niedawno poinformowałem polską policję o człowieku Służb wzywającym do siłowego konfrontowania się z Policją na imprezach narodowych. Wygląda na to, że się warszawscy policjanci mnie posłuchali i dzielnie przeczesywali autokary jadące na Marsz Niepodległości w poszukiwaniu AOFI-ego "Władca Wschodu" vel "UrodzonyWkolejorzu" vel "GRAND7777" vel "RafalD" vel "Anthony Soprano". Są przesłanki, że jakaś część kolegów z Młodzieży Wszechpolskiej została zwerbowana przez Slużby Syjonistyczne, weszła w skład PiS i rozgrywa narodowców do dzisiaj.
  Proszę o sporządzenie listy osób, które weszły z Braunem i Stankiewicz do PKW wbrew oficjalnym słowom Roberta Winnickiego, który do wtargnięcia do PKW nie nawoływał. Tak samo - nie nawoływał do wtargnięcia Janusz Korwin-Mikke. Jeżeli by się okazało, że jednak owe wtargnięcie było uzgodnione z organizatorami manifestacji na Wiejskiej 10 - to będzie znaczyło, że czekają nas wielkie przesunięcia personalne i w Ruchu Narodowym, i w Kongresie Nowej Prawicy.
  #
  Proszę o składanie wniosków o przeliczenie i analizę głosów nieważnych w wyborach 16-go listopada 2014. Formularz tutaj:
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/115487,uniewaznienie-wyborow-samorzadowych
 • @Eugeniusz Sendecki 02:12:06
  Powiedział kiedyś Waldemar Łysiak o takich,jak Ty"Something pojebałoś".
  Szkoda więcej słów.
 • @Cheval Noir 12:44:10
  Czarny Koniu...pojebaklos w Ukladzie...a pan Eugeniusz trafil dokladnie w sama dziesiatke ..dziesiatki!
  Malo nas, malo nas do pieczenia chleba... tylko nam tylko nam Narodofcof tszeba...
  W rozbicu strony narodowej na niezliczone formacje z ktorych przedzei czy pozniej wyloni sie ruch laczacy..budzi uzasadniony strach...
  Marzenia o wlasnym Ruchu Narodowym z Krzyzem i Menora w Renku:-)))
  trwaja od zarania....nawet jest namszczony olejem dawidowym Macierewicz:-)) KTory nic nie robicale zycie ino narot organizuje...:-)))
  A tu taka okazja szat prast drzwi rozsuwane...wchodzimy prosze..areszty szykany...i Kurqa Pany!!!!!
  Prosze tera ino sluchac i pojsc za namy!!!!! Za NAMY Pszewodcamy,,, Chamy!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031