Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Policja aresztowała protestujących w PKW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zatrzymano 20 osób.

W piątek tuż po północy, policja wystosowała ultimatum do ludzi okupujących salę konferencyjną Państwowej Komisji Wyborczej. Dano im 5 min. na wyniesienie się z budynku, po czym uzbrojeni funkcjonariusze przystąpili do interwencji. Protestujących usunięto siłą. Niektórzy mieli być spychani ze schodów. 


Aresztowano dwadzieścia osób, w tym inspiratora akcji okupacyjnej - Grzegorza Brauna. Zatrzymanych przewieziono do aresztu, gdzie mają spędzić najbliższe 24 godziny.

 

KOMENTARZE

 • NIE DAJMY SOBIE PRZYSZYĆ ANI BRAUNA ANI STANKIEWICZ JAKO GŁOWY
  Owszem, należy im podziękować za dobre (podobno?) chęci, ale stanowczo skarcić za niepotrzebny majdanizm, to jest ewidentne łamanie prawa - w duchu WASP-owskiej i antyslowiańskiej ruchawki na Ukrainie. Jakby się ich posłuchało więcej polskiej młodzieży, jakby doszło do eskalacji siłowej - polała by się niepotrzebnie polska krew. Dzięki Bogu i wytrwałej pracy endeckiej ludzie się spostrzegli, że ktoś chce przyszyć słusznemu protestowi Polaków głowę zgoła pro-WASP-owską. Zachowanie Reżysera Brauna, Ewy Stankiewicz i garstki osób, które się wdarły do PKW nosi znamiona prowokacji antysłowiańksiej i syjonistycznej. Niedawno poinformowałem polską policję o człowieku Służb wzywającym do siłowego konfrontowania się z Policją na imprezach narodowych. Wygląda na to, że się warszawscy policjanci mnie posłuchali i dzielnie przeczesywali autokary jadące na Marsz Niepodległości w poszukiwaniu AOFI-ego "Władca Wschodu" vel "UrodzonyWkolejorzu" vel "GRAND7777" vel "RafalD" vel "Anthony Soprano". Są przesłanki, że jakaś część kolegów z Młodzieży Wszechpolskiej została zwerbowana przez Slużby Syjonistyczne, weszła w skład PiS i rozgrywa narodowców do dzisiaj.
  Proszę o sporządzenie listy osób, które weszły z Braunem i Stankiewicz do PKW wbrew oficjalnym słowom Roberta Winnickiego, który do wtargnięcia do PKW nie nawoływał. Tak samo - nie nawoływał do wtargnięcia Janusz Korwin-Mikke. Jeżeli by się okazało, że jednak owe wtargnięcie było uzgodnione z organizatorami manifestacji na Wiejskiej 10 - to będzie znaczyło, że czekają nas wielkie przesunięcia personalne i w Ruchu Narodowym, i w Kongresie Nowej Prawicy.
  #
  Proszę o składanie wniosków o przeliczenie i analizę głosów nieważnych w wyborach 16-go listopada 2014. Formularz tutaj:
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/115487,uniewaznienie-wyborow-samorzadowych
 • @Eugeniusz Sendecki 02:12:06
  Powiedział kiedyś Waldemar Łysiak o takich,jak Ty"Something pojebałoś".
  Szkoda więcej słów.
 • @Cheval Noir 12:44:10
  Czarny Koniu...pojebaklos w Ukladzie...a pan Eugeniusz trafil dokladnie w sama dziesiatke ..dziesiatki!
  Malo nas, malo nas do pieczenia chleba... tylko nam tylko nam Narodofcof tszeba...
  W rozbicu strony narodowej na niezliczone formacje z ktorych przedzei czy pozniej wyloni sie ruch laczacy..budzi uzasadniony strach...
  Marzenia o wlasnym Ruchu Narodowym z Krzyzem i Menora w Renku:-)))
  trwaja od zarania....nawet jest namszczony olejem dawidowym Macierewicz:-)) KTory nic nie robicale zycie ino narot organizuje...:-)))
  A tu taka okazja szat prast drzwi rozsuwane...wchodzimy prosze..areszty szykany...i Kurqa Pany!!!!!
  Prosze tera ino sluchac i pojsc za namy!!!!! Za NAMY Pszewodcamy,,, Chamy!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031