Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Polski Sejm ZA Ukrainą w Europie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Posłowie głosowali niemal jednomyślnie.

Sejm RP uchwalił ustawę umożliwiającą ratyfikację umowy stowarzyszeniowej Ukrainy z Unią Europejską. Odroczenie podpisania tego dokumentu przez Wiktora Janukowycza było przyczyną ubiegłorocznych krwawych protestów w Kijowie. W Polsce ZA ustawą głosowało 427 posłów. Nikt się nie wstrzymał od głosu. Przeciw był jedynie Roman Kotliński, były poseł Ruchu Palikota (TR), a obecnie członek koła poselskiego Bezpieczeństwo i Gospodarka.

 

Aby układ stowarzyszeniowy wszedł w życie musi zostać ratyfikowany przez wszystkie 28 państw członkowskich Unii Europejskiej. Dziś przed godz. 13.00 marszałek Sejmu - Radosław Sikorski, w obecności ambasadora Ukrainy w Polsce - Andrija Deszczycy, uroczyście podpisze ustawę, w której polski parlament wyraża zgodę na ratyfikację umowy przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.

KOMENTARZE

 • Litości Ukraińcy to też ludzie mimo unarodowienia w kulcie ludobójstwa na elitach
  Nasi wybrani do europasożytniczego kabotynizmu nie mają litości i chcą zepchnięcia wszystkich mieszkańcow Ukrainy na drogę przystosowawczej ewolucji pasożytniczej do niedościgłego wzoru solitera nawet przez czarna dziurę na euro i dolary.
  http://telewidz.neon24.pl/post/112036,pojednanie-popisowo-judeokatolickie-z-pobanderowcami
  tewj dziury nie zatka nawegt sprzedanie Azotów Tarnów-Puławy Moshe Kantorowi
  http://telewidz.neon24.pl/post/68520,zaklady-azotowe-pulawy-sprzedawane-za-kredyt
 • @Prof. Nathanel 14:52:03
  Nareszcie prof. Nathanel pisze przytomnie o tzw. ,,polskich politykach" czyli pasożytach, darmozjadach i zdrajcach a to głosowanie to jest dowód na to, że każdy Poseł, który poparł bez żadnych warunków ,,myśl banderowską" oraz oligarchów banderowsko - żydowskich jest targowiczanem i zasługuje na najwyższe potępienie.
  Podobną zdradziecką ustawę poparli wszyscy darmozjady z Wiejskiej, to ustawa o bazach obcych wojsk w Polsce z eksterytorialnym terenem do 10 tys ha polskiej ziemi, zostało wyłączone na rzecz okupanta usraelskiego.
  Te dwa głosowania to obecna kadencja.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930