Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Grupa Wyszehradzka wesprze ukraińskie reformy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozpisano dziedziny, w których nasi wschodni sąsiedzi otrzymają pomoc.

Szefowie dyplomacji Polski, Czech, Słowacji i Węgier na wtorkowym spotkaniu z prezydentem Petrem Poroszenką zaproponowali współpracę na kluczowych dla ukraińskich reform płaszczyznach. Jednocześnie zdecydowano, że każde z państw będzie wspierać inny obszar działań. Polsce przypadła rola doradcza w sprawach dot. zarządzania finansami publicznymi. Wspomożemy także reformy administracyjne, w tym przede wszystkim proces decentralizacji władzy. Właśnie ta kwestia, zdaniem ministra spraw zagranicznych Polski – Grzegorza Schetyny, odegra kluczową rolę w ustabilizowaniu sytuacji na Ukrainie w najbliższych miesiącach.

 

"Nasi przyjaciele wspierają nas w dążeniach do pokoju w Donbasie, wspierają plan pokojowy prezydenta Poroszenki i robią wiele dla integracji europejskiej Ukrainy" – powiedział Pawło Klimkin, szef ukraińskiego MSZ. 

KOMENTARZE

  • To już nie wystarczy"modelowy prywatyzator" dewizowego Funduszu Sportu PRL Kwaśniewski
    Schetuna może wyśle Radka jako apfelbaumowicza do doradzania posowieckim oligarchom z izraelickimi paszportami rządzącym zarażaniem Moskwy banderowskim majdanem niemal hitlerowskiego euroentuzjazmu. Trzeba wykorzystać efekty pielgrzymki z parafii Sw. St. Kostki z krzyżem z katafalku po mszy pogrzebowej Sw. Popieluszki
    http://telewidz.neon24.pl/post/112036,pojednanie-popisowo-judeokatolickie-z-pobanderowcami
  • To prawda ale częściowa !
    Nie ukraińskie i nie reformy ( jedno i drugie nie istnieje ) tylko da kasę bandytom by dalej jątrzyli - tylko kasa jest tu prawdziwa chociaż pochodzi z pustego dodruku pieniędzy ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930