Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

300 mln zł polskiej pomocy dla Ukrainy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Taką kwotą prezydent Bronisław Komorowski chce wesprzeć rozwój małych i średnich firm u naszych wschodnich sąsiadów.

Informację tę przekazał w rozmowie z RMF24 Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP – Olgierd Dziekoński. Jego zdaniem prezydent chce zaoferować Ukraińcom pomoc podobną do tej, jaką otrzymała Polska od amerykańskich funduszy wspierania przedsiębiorczości. Celem takiego funduszu jest budowa nowej klasy średniej dzięki rozwojowi małych i średnich firm.

 

W przypadku naszego kraju priorytetem jest jednak zacieśnienie relacji między polskim, a ukraińskim kapitałem. Kwota 300 mln zł ma również wyrównać straty spowodowane przejęciem dużej części ukraińskiego przemysłu przez separatystów z regionu Doniecka i Ługańska.

Przedsięwzięcie Prezydenta, ma objąć firmy zatrudniające od 30 do 250 osób oraz takie, które mają technologiczną zdolność do zaistnienia na rynku europejskim. Polskie firmy o takim wsparciu mogą na razie jedynie pomarzyć.

/ pap / narodowcy.net / parezja.pl /

KOMENTARZE

 • Skąd Komorowski ma takie pieniądze ?
  Są to zapewne prywatne pieniądze pana Komorowskiego z którymi może zrobić co chce nawet sprezentować żydobanderowskiej juncie z Kijowa. Nie są to pieniądze publiczne bo Kancelaria Prezydenta RP takimi funduszami oficjalnie nie dysponuje ! Sprawdzić trzeba czy Komorowski zarobił te pieniądze zgodnie z prawem i czy odprowadził od nich stosowne podatki. Podobno jesteśmy równi wobec prawa ... albo ta cała sprawa jest kolejnym dowodem na " odmęty szaleństwa " w pałacu prezydenckim ...
 • To moja odpowiedź !
  Wobec ostatnich oficjalnych przykładów bratania się władz publicznych Polski z banderowcami aktualizuje swój wcześniejszy protest i zachęcam wszystkich do jego podpisu :

  Petycja –protest !

  Jako Polak i obywatel Polski protestuję przeciwko finansowaniu przez rząd i sejm w Polsce z pieniędzy polskich podatników żydobanderowskiej junty w Kijowie oraz leczeniu żydobanderowców w polskich szpitalach w sytuacji gdy Polska i Polacy toną w długach, są skazani na bezrobocie oraz tułaczkę za chlebem po świecie , a ponad połowa polskich dzieci niedożywiona uczęszcza do szkół , a polscy pacjenci czekają w kolejce kilka lat na zabiegi i operacje .

  Łódź , dnia 27 sierpnia 2014 r. kapitan Michał Jarzyński

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930