Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Znany muzyk nie zagra na WOŚP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Dla nich to złote żniwa”

- Tymi słowy Tomasz Lipiński określił atmosferę w branży rozrywki podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  „Objeżdżają kilka podwarszawskich miejscowości, w każdej występują, a za każdy występ inkasują sowite honorarium” – czytamy w komentarzu Lipińskiego, zamieszczonym na jego profilu z FB.

Muzyk przyznaje, że przez wiele lat występował na koncertach WOŚP, lecz robił to zupełnie za darmo. Teraz, gdy poznał prawdę o kolegach z branży, czuje się oszukany i zniesmaczony. Twierdzi, iż wielokrotnie słyszał z ust Jurka Owsiaka, że wszyscy artyści grają za darmo. Tymczasem część wykonawców zdaje się nie rozumieć znaczenia słowa „charytatywnie”. Lipiński uznał, że z tymi ludźmi nie stanie na jednej scenie.

Komentarz muzyka wywołał burzę w Internecie. Niemal natychmiast pojawiło się sprostowanie ze strony WOŚP. Rzecznik orkiestry napisał, iż: „Fundacja akceptuje jedynie realny zwrot kosztów podróży zespołu na koncert i ew. wyżywienia i zakwaterowania. Od samego początku namawiamy do stosowania się wszystkich do tej zasady. (…)Nie mówimy, że tak jest we wszystkich miejscach - mówimy, że tak powinno być i w większości miejsc organizatorzy spełniają te wymagania.”

Lipiński zarzeka jednak, że do póki sprawa nie zostanie rzetelnie wyjaśniona, nie weźmie udziału w tym swoistym „dniu obfitości”. 

KOMENTARZE

  • @
    Od dawna wiadomo, że zespoły koszą kasiorę za granie w WOŚP. Facet urwał się z choinki?! No, dobrze, że w końcu się urwał. Za darmoche to tam pracują tylko "głupie mrówy" - ta cała armia dzieciaków z puszkami. Potem jest Złoty Melon i Mrówka Cała, czy tam jak w tym knajackim języku Owsiak nazywa swoje firmy.
  • gogle ads
    a wokół dwa bannery WOŚP nawet ustąpiło im "Izrael - sięgnij marzeń" i "czyszczenie jelit ze złogów kałowych"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031