Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

[11] KK! - Czerwone dynastie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najnowszy odcinek programu z cyklu "Komentarz Konieczny", a w nim o WOŚP, resortowych dzieciach, polskiej dziennikarce, która Niemców pogoniła oraz francuskich zamachach spod sztandaru fałszywej flagi.

  

Po raz 23 Polacy zrzucili się na Woodstock, gdzie w brudzie i błocie towarzysz Miecugow zorganizuje wielkie pranie - mózgów. To jednak tylko cegiełka w planie wynarodowiania całego pokolenia. Kolejną niedługo dorzuci RAŚ, maszerując w pochodzie upamiętniającym ofiary katów spod znaku SS i polskiego orzełka. 
 
Na szczęście na Śląsku oprócz wywrotowców żyją też patrioci. Dowiecie się zatem jak Polka Niemców odparła. A na koniec poznacie historię paryskich zamachów, na których przede wszystkim skorzystał Izrael. 
 
Koniecznie zobaczcie - Komentarz Konieczny! 
Serdecznie zapraszam - Piotr Korczarowski
 
Program powstaje we współpracy z portalem:
//parezja.pl/ oraz //www.neon24.pl/

KOMENTARZE

 • @ninanonimowa 19:14:44
  A można jakoś rozwinąć tę że koncepcję ;)?
 • @Reinert 20:00:14
  ---::))) mam rozmawiać z sobą samą z przed 30 paru lat ?? . NIE PRZYJMOWAŁAM ARGUMENTÓW !! ja wiedziałam najlepiej !:) . Nadmuchana ideałami ........i............podpuszczona STARYMI SATYRAMI -wypuszczona na zająca !!!!!!! --------zapłaciłam

  Ps. ZAPŁACISZ i Ty !! - pamiętaj ! i ZAPAMIĘTAJ !! -- TE STARE PRZEGNIŁE SKUNKSY Tobą torują zaniedbaną drogę . JESTEŚ WALCEM !.

  ZAJMIJ się ładny inteligentny chłopaku SOBĄ ! własnym rozwojem - dziewczyną . Na SEPUKU masz czas !! w cholerę czasu !. ZGREDÓW to łabędzi śpiew ----------- niech szczezną
 • ------- wsłuchajcie się w PRAWDZIWEGO MISTRZA - mędzy wierszami :))
  http://vod.pl/programy-tv/dzieki-bogu-juz-weekend/3ln14#0
 • Gratuluję dobrego dziennikarstwa
  Proszę jednak zwrócić uwagę, że problemem są też dzieci nieresortowe. Szechter nigdy nie był resortowy.

  Solidne dziennikarstwo to droga pod prąd. Dla mnie wzorem bezkompromisowego rzemiosła jest Webster G. Tarpley czy Thierry Meyssan. Szczególnie ten pierwszy, który pomimo bardzo mocnych oskarżeń wobec reżimu USA i wielu innych, jest w dalszym ciągu szanowanym amerykańskim publicystą, często odnoszącym się do tradycji swobód Johna Adamsa czy Tomasa Jeffersona. Thierry Meyssan jest jak pisze BJ dysydentem.
 • @ninanonimowa 21:44:06
  Nina jak zawsze stosuje terror i groźby karalne. Kiedyś będzie sobie podśpiewywać "czarny chleb i czarna kawa" i odliczać niedziele palmowe.


  Art. 43.
  Kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej
  ˇ podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  Art. 44.
  1. Kto utrudnia lub tłumi krytykę prasową
  o podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności .
  2. Tej samej karze podlega, kto nadużywając swego stanowiska lub funkcji działa na szkodę innej osoby z powodu krytyki prasowej, opublikowanej w społecznie uzasadnionym interesie.


  Groźba karalna – przestępstwo groźby karalnej polega na grożeniu innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę jej najbliższego.

  Art. 190 KK stanowi[1]:

  § 1."Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego."
  Groźby karalne są najczęściej formułowane słownie (bezpośrednio lub telefonicznie) lub pisemnie (listy z pogróżkami, wiadomości w formie elektronicznej). Przedmiotem gróźb są przeważnie zapowiedzi aktów przemocy, dokonanie szkód na mieniu bądź ujawnienie kompromitujących informacji (o ile takie ujawnienie naruszyłoby przepisy prawa). Czyn ma charakter umyślny.

  Uzasadniona obawa zachodzi wtedy, gdy pokrzywdzony, realnie oceniający sytuację, potraktuje groźbę poważnie i uwierzy w możliwość jej realizacji. Nie stanowią przestępstwa groźby, które co prawda wywołały u pokrzywdzonego obawę, że zostaną spełnione, ale z kontekstu sytuacyjnego wynika w oczywisty sposób, że obawa ta jest bezpodstawna. Natomiast inaczej jest w wypadku, kiedy groźba nie wywołała u pokrzywdzonego obawy, możliwe niekiedy jest przypisanie sprawcy odpowiedzialności za usiłowanie. W takim przypadku znaczenie ma intencja sprawcy.
 • @Janusz Górzyński 02:16:29
  Straszenie innej osoby odpowiedzialnością karną - z czym tutaj mamy do czynienia - też jest niestety zawoalowaną groźbą !
 • Manifest dysydenta !
  1. Czekajmy ! uzależniając nasze działania od rozwoju sytuacji na Donbasie. Nie dopuśćmy do zrobienia w Polsce drugiego Donbasu ! Oni tylko na to czekają !

  2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury –wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.. ;

  3. Protestujmy na każdym kroku nie dając wytchnienia okupantowi – niech goni za własnym ogonem, aż zgłupieje.. do czego już mu wiele nie trzeba! Twarze Tuska , Kopacz, Komorowskiego , Duda i innych mówią same za siebie . jest w ich przeraźliwy strach i oto chodzi ;

  4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej /sejm , rząd i inne/ naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie , ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe / różne stowarzyszenia , fundacje itd. /, będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’ ;

  5. Organizujmy się oddolnie w małych grupach , nie licząc na istniejące i działające w Polsce tzw. „ruchy narodowe” i „prawicowe” oraz organizacje „patriotyczne” stworzone, sterowane i kontrolowane w większości przez okupanta ;


  Łódź, dnia 18 stycznia 2015 r. Michał Jarzyński
 • @detektywmjarzynski 05:58:47
  A to ciekawe ? To nie straszenie lecz wskazanie na przestępstwo Niny a ono w świetle faktów jest bezsporne!

  Ten tekst jest właśnie niczym innym jak terrorem stosowanym wobec dziennikarza i rzecz jasna groźbą karalną;
  "Ps. ZAPŁACISZ i Ty !! - pamiętaj ! i ZAPAMIĘTAJ !! -- TE STARE PRZEGNIŁE SKUNKSY Tobą torują zaniedbaną drogę . JESTEŚ WALCEM !"
 • --polski młody PATRIOTA - tymczasem może pójść np. taką drogą
  ---dla Narodu i Ojczyzny UMOCNIENIA !!
  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/01/17/holokaust/

  -------- Wwikłanie się Autora w NIE SWOJE SPORY / nie polskie ,nie służące Polsce / NAZNACZY Autora NA ZAWSZE !!!.

  https://www.youtube.com/watch?v=mP4lmk-5uOM
 • @Janusz Górzyński 06:14:05
  --CHORA GŁOWA nie rozumie KONTEKSTU !! w jakim użyto / ZAPŁACISZ /
 • -------- WAŻNE !!!
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/480604,boston-consulting-group-bcg-czy-pelnomocnik-rzadu-kto-stworzyl-plan-naprawczy-dla-gornictwa.html
 • @ninanonimowa 16:27:04
  ----------------już biją !! ZŁOTE CIELCE !!

  http://www.jp2muzeum.pl/
 • --------- Autor !! możesz zapisać się w historii Polski
  ----WSPÓŁPRACUJĄC z Opolczykiem . Polsce potrzebne jest ODRODZENIE
  słowiańskie odrodzenie !!. Zastanów się !! KIM/CZYM my Słowianie byliśmy, jesteśmy ,że -TAK DOKUMENTNIE !! wymazano nam ,światu --SŁOWIAŃSKĄ przeszłość i dziedzictwo !!.

  https://opolczykpl.wordpress.com/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031