Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Nastolatka pluje na groby polskich bohaterów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na YouTube pojawił się film, na którym widać jak młoda dziewczyna, z pełną uciechą i nonszalancją pluje na groby żołnierzy Armii Krajowej.

 

Choć wielu internautów sugeruje prowokację, film wzbudził spore emocje. Nagranie wykonano wiele miesięcy temu, lecz dopiero dziś pojawiło się w sieci, opatrzone komentarze, iż bohaterką filmu jest aktywista z "Twojego Ruchu". 

Bez względu na podłoże polityczne i motywy działania "bohaterki" filmu nie można podważyć autentyczności nagrania. Doszło zatem do aktu profanacji, za którą polskie prawodastwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 2 lat. 

 

 

 

KOMENTARZE

 • ------- jaka tam mała dziewczynka
  wyraznie widać ! przygłupy założyły się o coś .Dziewczyna przecież w szkole ma lekcje religii -HISTORII / ETYKI niestety nie ! i efekt !. Pluje na groby , samo to w polskiej kulturze jest nie do przyjęcia !.
  OGOLIĆ NA ŁYSO po rozpoznaniu !.

  Ps. skąd wiadomo czyje to groby ?.
 • W takiej sytuacji zawsze przypomina mi sie wyrok pewnego sądu w USA
  Dzieciaki uszkodziły groby żołnierzy z Wietnamu. W ramach kary mieli zobaczyć filmy o tym czasie, przeczytać książkę i napisać pracę na temat tamtych czasów.
  Ale ma rację Ninanonimowa, te dzieciaku podobnież chodziły na religię, miały lekcje historii? Za nasze dzieci odpowiadamy my, dorośli.
 • W komentarzach pod powyższym filmikiem już ich namierzono:
  http://imgur.com/eFP6GSY
 • @Zawisza Niebieski 00:14:05
  Na filmie widać już osobę młodą ale za to w sensie prawa - "dorosłą" (mającą pełną zdolność procesową), która zachowuje się jak świnia.

  Nie ulega kwestii, że są dzieci, nawet bardzo małe, potrafiące doskonale rozeznać miejsce, w którym są a także pojąć kwestię kultury czynu i godności oraz etykiety.

  ŚWINIA ZROBI KAŻDE ŚWIŃSTWO!

  Srodowiskiem, w którym żyją świnie nie jest przestrzeń publiczna ale chlewy. Kiedyś ludzie to lepiej rozumieli.

  Dawniej człowiek wstydził się być świnią a teraz są pod wpływem skandalizującej subkultury - nawet dość liczni, demoralizowani przez media, dumni z chlewa i z czynionych świństw.

  O tempores, o mores.
 • @Zawisza Niebieski 00:14:05
  "W ramach kary mieli zobaczyć filmy o tym czasie"

  W tym kraju, znając życie, owe filmy to byłoby "Pokłosie", "Ida" i inne badziewie, po którym jeszcze więcej by pluli na groby Polaków. Być może to właśnie owe pogrossowe "dzieła" zainspirowały tą gówniarę do jej zachowania?

  Pozdrawiam
 • @lju 03:12:52 To nie jest osoba
  wychowana w polskim domu.
 • Na groby AK pluje żydówka !!!!
  Słowianie ! to młoda żydo-szmata powinna ponieś kare !!!
  !
 • To są...
  Efekty bezstresowego wychowania – nastolatka pluje na groby przodków W internecie pojawił się filmik, na którym młoda dziewczyna ewidentnie bardzo z siebie dumna przechadza się po cmentarzu i pluje na groby.
  W filmie udział biorą trzy osoby. Dwie dziewczyny i jeden chłopak, który filmuje wyraźnie ubawioną i dumną częstochowiankę. Dodatkowo odlicza on, ile grobów opluła jego bardzo „bystra” koleżanka. Filmik urywa się na 27 grobie. Z pewnością Twój Ruch i wszelkiej maści „antyfaszyści” są dumni. Wychowali „wspaniałe”, „nowoczesne” pokolenie które nie potrafi uszanować miejsca spoczynku swoich przodków. Gdyby nie ich poświęcenie to gówniarstwo żyłoby teraz pod zaborami. Ale w sumie patrząc na twarze „bohaterów” filmu i ich zachowanie można przypuszczać że dla nich i tak najważniejsze byłoby pójście na imprezkę i zdobycie kasy na tanie winko, które później będzie można wypić na cmentarzu. Na koniec wyrażam głębokie kondolencje dla rodziców tej istoty.

  AKT. Pojawiły się informacje, że opluwane nie są mogiły bohaterów walki o niepodległość a „zwykłe groby”. Sprawę zgłoszono już do prokuratury, ustalono dane tej osoby i teraz czekamy na odpowiedź, więc apeluję o cierpliwość. Jeśli jednak nie są to groby żołnierzy AK, to nie zmienia to faktu że profanacja miejsc spoczynku jest karalna i należy tę osobę ukarać bardzo przykładnie.
 • Jakie elity,takie społeczenstwo.
  Nie oszukujmy sie, elity postępują podobnie.Elity kradną, elity oszukują, elity w koncu prostytuują nawet najmłodszych.
  http://litera.fr/idioci-rzadza-polska/
 • @ninanonimowa 21:49:07
  Przecież Perez nakazał Tuskowi, to wszystko ograniczyć w Szkołach. Trzeba wejść na stronę "Polskie Obozy" na izraelskiej stronie Yad Vashem i dokładnie ją przeczytać i obejrzeć filmy, wszystkie i się pouczyć, co wolno Polakowi w Polsce, a co Żydowi.
 • @Wzpraworządność 10:40:12
  żyd pisze się zawsze z małej litery, bo to nie narodowość, tak gwoli przypomnienia.
 • @Wzpraworządność 10:40:12
  TRZEBA SKUPIĆ się na Polsce ! na nas ! naszych prawach !. Szkoda energii na żydoskie strony . CZAS ! czas ! wykorzystać trzeba go na UŚWIADAMIANIE ! MŁODZIEŻY polskiej

  do kogo należą gadające głowy w TVP - ukradzionej Narodowi polskiemu !.
 • @ele 09:12:14
  http://i.imgur.com/eFP6GSY.jpg
 • @moher 13:08:31
  WYŚLĘ DZISIAJ KARTKĘ -ODKRYTĄ z odpowiednią treścią !!
 • @moher 13:08:31
  Przekazałem Twoje informacje , naszym przyjacielom z Włókniarza Częstochowa , mam nadzieję że prześwietlą te towarzystwo szybko. Pzdr. :)
 • @Repsol 20:55:27 jakie to polskie jej tetełe!
  Za pieniądze pluła na groby zakonnic i kombatantów. Nastolatkę zatrzymała policja. Częstochowska policja, 7 lutego wieczorem, zatrzymała nastolatkę, która opluwała groby na cmentarzu Świętego Rocha. Znajomy dziewczyny nagrał film dokumentujący to skandaliczne zachowanie.
  Marek Suski z komendy miejskiej z Częstochowy przyznał, że pierwszy sygnał w tej sprawie policjanci dostali od internautów. Sprawcy byli ścigani z urzędu. Jak informuje „Dziennik Zachodni” nagrywający film mężczyzna najprawdopodobniej zapłacił jej za ten „wyczyn”.
  Mogę jeszcze 10 dodatkowo, ale też za hajs
  —mówi na filmie dziewczyna po opluciu 50 grobów.
  Nastolatka nie zasłoniła twarzy, więc policjantom szybko udało się ją odnaleźć. Autor filmu jest również w rekach policji. Oboje przyznali się do winy.
  Dziewczyna odpowie za
  znieważenie zwłok, prochów ludzkich lub miejsca spoczynku zmarłego.
  Grozi jej za to kara grzywny lub pozbawienie wolności do dwóch lat. Nastolatka stanie przed sądem dla nieletnich. Autor filmu usłyszał zarzut podżegania do przestępstwa.
  Policja poinformowała, że nastolatka opluła groby „sióstr zakonnych i osób indywidualnych”.
  ann/dziennikzachodni/rmf24.pl - jeszcze jeden "po" żydoUB-cki bękart!..Gender w całej krasie Szczuki, Grodzkie, całe lewackie pedofile rozPOczeli od prefonacji zmarlych kolejni będą starzy chorzy inwalidzi. Ponadto sprzątanie tych grobów przez dłuższy okres czasu w porze "największej oglądalności" byłoby odstraszaczem dla innych nastolatków chcących zaistnieć i zarobić.
 • @nana 11:13:10
  Po całości widać też nonszalancję młodzieży.
  A ojciec?
  Po ujawnieniu danych- bo jego firma prawdopodobnie ucierpi przez hipergupotę córci, przełoży przez kolano i...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31