Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Nowe kategorie tematyczne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co tak naprawdę się zmieniło?

Jak Państwo zauważyli zdecydowaliśmy o zmianie kategorii tematycznych. Część z nich nie była bowiem wykorzystywana od dawna, a niektóre tylko sporadycznie. Teraz nie trzeba przewijać strony w nieskończoność, by znaleźć interesujący nas artykuł. Wszystkie kategorie opatrzyliśmy grafikami, dzięki którym łatwiej zorientować się co i gdzie znajdziemy.

Największym problemem okazała się redukcja działu „polityka”. Jednak sugerowana wpadka z wojną na Ukrainie nie powstała z naszej winy. To Państwo decydujecie, w której kategorii dany artykuł się znajdzie. Wybierając „politykę” automatycznie przypisujecie Państwo temat do sekcji „Polska”. Dzieje się tak, ponieważ nie chcieliśmy utracić archiwum „polityki” i trzeba było przypisać ją do jednej z kategorii. A zatem klasyfikując artykuł sugerujemy wybrać pomiędzy „Polską” a „Światem”.

Jak to działa? Przykładowo temat poświęcony wizycie polskiego ministra w Chinach, której celem była negocjacja umów dla naszego kraju powinien znaleźć się w dziale „Polska”. Gdyby jednak tenże minister udał się do Chin na międzynarodowe spotkanie, powiedzmy w celach omówienia jakiegoś globalnego problemu, to niewątpliwie temat pasowałby do kategorii „Świat”.

Wzięliśmy też pod uwagę Państwa sugestie dot. przywrócenia nicku autora oraz liczby komentarzy pod każdym wpisem. Opcja ta została przywrócona. Natomiast po kliknięciu w dany artykuł wszystko wygląda już po staremu.

Co zatem jest ważną nowością? Oddaliśmy do Państwa dyspozycji prawą kolumnę, gdzie teraz można polecać ciekawe nagrania video znalezione w Internecie. Mogą to być również Państwa autorskie nagrania np. videoblogi, które z przyjemnością opublikujemy. Aby dodać film wystarczy kliknąć opcję „Nowy post”, po czym z menu po prawej wybrać „Nowy clip YouTube”. Dalej wystarczy podać tylko tytuł, krótki opis oraz tagi tematu i gotowe.

Czekamy również na dalsze merytoryczne komentarze w kwestii zmian. Zdajemy sobie sprawę, że każda przebudowa wiąże się ze zmianą przyzwyczajeń i pewną niechęcią społeczności. Prosimy jednak pamiętać, że przebudowujemy portal w celu zwiększenia jego popularności, na czym i Państwu powinno zależeć. 

KOMENTARZE

 • interesariusz -> Nibiru @17:46:14
  od dziesięcioleci kategorie funkcjonowały dobrze,

  tyle, że były to kategorie z całkiem innej sfery niż myślą młodzi wykształceni z wielkich miast,

  np, codzienna gazeta miała kategorię sport, oraz całą resztę,

  wtedy, to się nazywało dodatek sportowy,

  i się doskonale sprawdzało, wszyscy kupowali gazetę do maślanki z bułką, i zasiadali z lekturą do śniadania, jedni siadali na gazecie, inni na dodatku sportowym.

  Kto tego nie rozumie, nie powinien zostawać wydawcą.
 • @interesariusz z PL 19:16:08
  Wszystkie serwisy informacyjne (nawet telewizyjne) mają tzw. "działy", bo dzięki nim ludzie mogą wybierać co ich interesuje. Jeśli dla kogoś sensem życia jest religia to będzie przeglądać przede wszystkim taki dział. Innego z kolei pasjonują relacje międzynarodowe, więc zajrzy do "świata", a jeszcze inni wolą skandale rodzimej polityki, więc żyją tym co wydarzyło się w Polsce.

  Dlaczego zmuszać ludzi by na siłę czytali wszystko, by znaleźć jeden czy dwa interesujących ich artykuły?
 • Wrzuciłeś się na jedynkę
  ale jakoś nikt nie chce z tobą rozmawiać.
  Dlaczego?
  Może dlatego, że jesteś psychopatą Piotrusiu? :)))))))))
 • @carcinka 20:11:32
  Mam do ciebie prośbę nasz drogi interesariuszu.

  Czy mógłbyś zebrać do kupy wszystkie swoje uwagi (od początku powstania portalu), skategoryzować je (od zagadnień ogólnych po szczegółowe) oraz do każdej z uwag napisać opinię. W oparciu o to co byś napisał wywiązałby się dyskurs: ty - drużyna Reinerta - "beton kurnikowy".


  Schemat:

  twoja uwaga nr 1, twoja opinia nr 1
  - opinia R
  - opinia "bk" (do uwagi i opinii nr 1)

  Opinie R i "bk" byłyby wysyłane tobie na PW, a ty byś je wklejał pod uwagami dbając o porządek dyskusji. W ten sposób może udałoby się precyzyjnie w miarę określić problemy (mapa problemów) i koniec końców zdecydować które z nich będą rozwiązywane i w jakiej kolejności (harmonogram rozwiązywania problemów). To mogłoby być głosowane poprzez ankietkę lub tradycyjnie: np. Która opinia jest lepsza?:

  a. opinia R
  b. opinia "bk"
  c. opinia interesariusza
  d. żadna z ww. nie jest dobra

  ale dopiero po zebraniu opinii na temat wszystkich poruszanych przez ciebie uwag, by blogerzy mieli całościowy ogląd sprawy.

  Na pewno na publikę byś nie narzekał. Więc jak?
 • @Reinert 19:27:41
  "Wszystkie serwisy informacyjne (nawet telewizyjne) mają tzw. "działy", bo dzięki nim ludzie mogą wybierać co ich interesuje."

  No właśnie, to chciałem właśnie napisać - wszystkie serwisy informacyjna dla ludu prostego ( ja mam szacunek dla ludu prostego) mają działy, żeby każdy sobie coś tam według swoich hobby/upodobań łatwo wybrał. Ale ... to chyba nie jest serwis informacyjny, i chyba też nie zawsze dla ludu prostego (choć lud prosty witamy i zapraszamy, żeby się podciągał zamiast łykać medialną sieczkę). Jeżeli jakoś bym miał zdefiniować Neon24, to był to bardzo kontrowersyjny portal dla myślących (kontrowersyjny, bo choćby pewne odloty wrogów Chrześcijaństwa, czy poszukiwaczy kosmicznych energii - napawały mnie autentycznym lękiem). Natomiast ja ciebie powiem Reinert - we wszystkich intelektualnych sztabach, o których mało wiemy, a które są, i które opracowują prawdziwe strategie, nowe schematy myślowe, nowe ideologie, nowe podejścia, i nowe wojny- NIE MA ŻADNEGO DZIELNIE NA DZIAŁY. Nie ma. Oni, ci inteligentni ludzie wiedzą, że rzeczywistość jest jedna, a jej podziały na działy jest naszym uproszczeniem, aby ludzie prości łatwiej mogli się w tym poruszać (naprawdę mądry człowiek ma wiedzę z kilku dziedzin, i potrafi to wszystko powiązać). Tam liczy się klasa dyskutanta i temat. Klasę trzeba dowieść wcześniej, choćby doskonale przewidując rozwój wypadków. Ja wybierając artykuły do czytania kierowałem się nickiem autora i tytułem. Warto zadbać o to, aby tytuły były nawet długie ale dobrze wyjaśniały temat tekstu. Nic więcej nie potrzeba, działy są tylko kłopotem. A jakieś tam inne, polecane filmy, to nie mam zdania, byle to nie pożerało to za dużo miejsca.
 • ---------POLAK -Polakowi ------WILKIEM
  ---W MORDĘ - NOŻEM i z KOPA ---i do kościoła po odpuszczenie grzechów
 • @vortex 20:21:30
  A jednak działy były u nas od zawsze i nagle zrobił się problem, gdy dodaliśmy do nich grafiki. Naprawdę to kwestia godna sepuku?

  Naprawdę nie widzi Pan, że to burza w szklance wody? A skoro pisze Pan o wrogach to oni zapewne teraz się cieszą, że byle pierdoła jest w stanie Polaków tak skłócić i podzielić.
 • @night rat 20:24:45
  Też wychodzę z takiego założenia, jednak większość ludzi traktuje nasze zmiany bardzo ambicjonalnie, jako atak w ich odrębność i prywatność. Myślę, że kolejna redukcja awatarów, choćby o milimetr, spotkałaby się z jeszcze większym atakiem. Pragniemy zatem wypracować kompromis. Ustalić co dla naszej społeczności jest kluczowe, a z czego można zrezygnować.
 • @night rat 20:19:04
  Jestem tu dla nowoekranowiczów, bo się z nimi zżyłam. Nie wchodzę (więcej) w żadne "interesy" z środowiskiem R.O. z wiadomych względów.

  Myślę że interesariusz ma sprawy poukładane więc żadne zachęty ze strony R. O. do szczęścia mu nie są potrzebne. W najgorszym razie (po dyskursie) nie będzie żadnych zmian (bez względu na przyczyny braku zmian). Tak czy inaczej będziemy ubogaceni i mniej skorzy do skakania sobie do gardeł, bo będziemy znać dobrze opinie oponentów.
 • @Reinert 20:31:29
  Działy były u góry opcjonalnie, z zasady z nich nie korzystałem.
  Chyba o wrogach nie pisałem, jeszcze sprawdzę.
  A dla mnie to też jest burza szklance wody, mało się tym emocjonuję, bo już mam swoje lata i w tego typu awanturach nie raz brałem udział (jako księgowy kilka razy brałem udział w wyborze i we wdrażaniu nowych programów dla księgowości w firmach w których pracowałem, bywało ostro, więc już mnie to nie dziwi). A ta nowa strona naprawdę wygląda badziewiaście obecnie. Wiem że jest coś takiego jak czas potrzebny do przyzwyczajenia się do nowego programu. Na początku nowy program i nowy wygląd ekranu wzbudza powszechny opór, a nawet wybuchy wściekłości. Ale to nie jest to. Nad tym trzeba popracować i nie warto się oburzać, to jest coś źle pomyślane.
 • @Reinert 20:33:12
  A ile ja zjebów złapałem przy wdrażaniu tych nowych programów. A najlepsze jest to, że w niektórych przypadkach zasłużonych, bo skopałem temat. Też wtedy byłem MWzWM i bardzo byłem przekonany o swej nieomylności :-))))).
 • @Autor
  Jak dla mnie, najważniejszy postulat został spełniony - lewa strona nie jest anonimowa. Niestety to nie jest rozwiązanie problemu, który zaistniał.
  Dobrze, że zacząłeś słuchać i wyciągać wnioski. Niestety musisz mieć świadomość, że nawet jak dobrze chcesz, to jesteś spalony w tutejszej społeczności. To co się stało za Twoją przyczyną zostało odebrane jako kolejna próba zniszczenia portalu, który od czasów NE mozolnie podnosi się i będąc na dobrej drodze do powrotu do świetlności, takie rzeczy dzieją się :(

  Źle zacząłeś; nie przedstawiłeś się, nie przedstawiłeś Swych zamiarów, konsultowałeś się ze "znajomymi" z pejsbuka co to samodzielnie prowadzą swoje teczki osobowe, a nie mają pojęcia o Neonie ,zamiast rozmawiać z tubylcami. Do tego zdążyłeś wszystkich poobrażać i od betonów zwyzywać ludzi którzy w ilości kilkudziesięciu osób przerastają wiedzą, intelektem i doświadczeniem Twoich wszystkich razem zebranych pseudo znajomych z pejsa i podstawówki.

  Uważasz się za młodego co z komputerem za pan brat, a ja komputer miałem jak Ty się urodziłeś, jak Ty zacząłeś rozumieć co to komputer, ja już programowałem (jestem od Ciebie starszy o 6lat). Niedoceniesz ludzi, którzy tutaj zebrali się, a jest tu wielu ciekawych i doświadczonych ludzi; w zakresie portalu: mamy tu projektantów, informatyków, artystów, a także zwykłych inteligentnych ludzi. Wszyscy oni od lat przedstawiali swe uwagi co do wyglądu, działania i funkcjonalności portalu, ale Ty tego nie wiesz myląc stałą blogerkę z mężczyzną nie masz pojęcia o społeczności Neonowej.
  Trochę pokory..

  Chcesz wyjść z twarzą z sytuacji? Słuchaj ludzi, zrób referendum.
  Jak okażesz się kolesiem z jajami co to mu zależy na portalu to może nawet Spiryt Ci odpuści, chcociaż sprawa wygląda poważnie, ale załatwiajcie to osobiście, mnie to nie obchodzi.

  Masz ode mnie kredyt zaufania, niewielki bo niewielki, ale nie zmarnuj go!

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 20:59:19
  Wyjaśnimy sobie kilka kwestii:

  1. Nie jestem tu od wczoraj lecz od niemal pół roku. Moje dyżury wypadały niemal co drugi dzień i do tej pory nikt się nie skarżył. Wręcz odwrotnie. Wyniki portalu były coraz lepsze.

  2. Skoro nie zadał sobie Pan trudu by sprawdzić kim jestem, proszę nie obrażać moich znajomych. To, że wymieniłem facebooka jako użyteczne narzędzie kontaktów, nie znaczy, że wolno stwierdzać, iż tak wielu wspaniałych Polaków, jakich miałem okazję w życiu poznać nie umywa się do społeczności NEonu. Skądinąd mam bardzo dobre kontakty także z najlepszymi blogerami naszego portalu, jak choćby Stanisławem Tymińskim, Józefem Kamyckim, Arkadiuszem Miksą, czy śp. Bohdanem Porębą, na którego pogrzebie miałem okazję przemawiać.

  3. Nie przyszedłem tutaj wprowadzać rewolucji, lecz wystąpiłem z dobrowolną inicjatywą opracowania zmian portalu, który od lat nie przeszedł nawet najmniejszego liftingu. Była to jedynie moja dobra wola w dodatku podyktowana potrzebą.

  4. Jeśli ktoś moje zachowanie poczytuje jako arogancję, to wyjaśniam, że wszyscy chętnie narzekają, krytykują lub ignorują, a ja byłem jedyną osobą, która powiedziała - mogę i zrobię. Dlatego stwierdziłem, że to typowo po polsku narzekać i biadolić, ale gdy ktoś zrobi cokolwiek, to trzeba go zniszczyć, zdeptać i zmieszać z błotem.

  5. Nigdy nie twierdziłem, że wprowadzony lifting jest optymalny. Skonsultowałem go ze wszystkimi w redakcji i po akceptacji po prostu wprowadziliśmy go w życie, aby zobaczyć czy się spodoba.

  6. Co do betonu to miałem na myśli, że portal nie jest bunkrem nie do ruszenia. Stanowi on elastyczną formułę, którą możemy dowolnie modyfikować wedle potrzeb, a w tym przypadku potrzebą jest komfort blogerów i satysfakcja redakcji. Oburzając się na wszystko nigdy do kompromisu nie dojdziemy.

  7. I wreszcie ostatni punkt, choć dla mnie najważniejszy. Twierdzi Pan, że pojawiłem się nagle. Otóż nie - ja tu byłem od bardzo dawna, ale po prostu wykonywałem co do mnie należy. Jestem moderatorem a nie blogerem. Piszę jedynie do sekcji "wydarzenia". To, że mnie Państwo nie znacie wynika z mojego profesjonalizmu, ponieważ do tej pory nie wdawałem się z nikim w kłótnie, spory i polemikę. Nic mi do tego jakie jest Państwa zdanie czy światopogląd. Moim zadaniem jest pomóc Państwu w promocji tej treści. Po prostu.

  W przeciwieństwie do Jarka Ruszkiewicza, którego tutaj tak chwalicie, nigdy nikogo nie zbanowałem, nie obrzuciłem wyzwiskami, ani nie utyskiwałem w publicznych artykułach z kim i kiedy należy zrobić porządek. Natomiast liczba banów sprzedanych przez Jarka & Co. jest długa.

  Zdaję sobie sprawę, że najłatwiej mówić o tych, których wyraźnie widać, ale docenić należy tych, których praca nie plącze się nam pod nogami, a mimo to jest wykonana. To trochę jak z drogowcami - można zablokować całe skrzyżowanie i z dumą wiercić, bo remont, lub pod osłoną nocy wymienić co zepsute, by rano każdy mógł wygodnie przejechać. Ot i taka moja rola.

  Z wyrazami szacunku
  Piotr Korczarowski
 • @Reinert 21:36:41
  Masz jeden poważny problem, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
  Moim skromnym zdaniem jesteś zarozumiałym chłopcem co to myśli że pozjadał wszystkie rozumy nie licząc się z innymi, co powyższy wpis potwierdził. Mylisz się w zeznaniach (niemal pół roku - od bardzo dawna),
  a ja próbuję odnaleźć Twój pierwszy post na Neonie i wychodzi listopad po marszu, nie widzę abyś się przedstawił.. 40 notek też nie naliczyłem.
  To nie ja mam zadawać sobie trud i sprawdzać Twoją osobistą teczkę na pejsie, tylko Ty powinieneś przedstawić się społeczności i poddać pod dyskusję pomysły.

  Tu już nie chodzi o konieczność zmian, czy o ich sposób wprowadzania, tu chodzi o Ciebie i Twoje podejście do ludzi, którzy samodzielnie myśleli jak Ty podniecałeś się wywiadem z bambo na szalomie..

  Można mi wiele zarzucić, ale aż tak głupiomądry i zarozumiały nigdy nie byłem..

  Niestety właśnie kredyt zaufania wykorzystałeś i mam nadzieję, że jutro w południe dostaniesz lanie od Spiryta i tyle będzie po Tobie.

  Żegnam chłodno i ozięble.. a jak pozostaniesz tu moderatorem/administratorem czyli kimś więcej niż blogerem to będzie koniec portalu, ludzie odejdą, a Twoi pejsbukowi pseudoznajomi nie wypełnią tej luki, wrzucić filmik na YT czy go skomentować to nie to samo co być blogerem, a ten "beton" jak Ty to nazywasz ma intelekt, wiedzę, doświadczenie i co najważniejsze czas aby pisać notki.
 • @wk..ny 22:28:23
  A ja myślę, że to Pan ma problemy ze zrozumieniem. Pisałem wielokrotnie, że nie jestem żadnym blogerem. Z wykształcenia jestem dziennikarzem, dlatego tutaj redaguję jedynie "wydarzenia". Natomiast moja notka z listopadowej nocy pojawiła się na prośbę szefa - Ryszarda Opary, który wiedział, ze tego dnia relacjonowałem wydarzenie z centrum zamieszek i chciał, abym opisał swe refleksje na NEonie.
 • Autor
  Czyżbyś zapatrzył się na Niepoprawnych piaskownicę projektując tę stronę?

  Kolumna z filmami powinna zniknąć, a zamiast tego powinna się pojawić zakładka "FILMY" u góry strony. Albo nawet na stronie, jeśli już kniecznie musi być. Przymusowe oglądanie kadrów z wielu różnych filmów na stronie głównej rozprasza i denerwuje, a przede wszystkim nie wnosi żadnych treści dla czytających.

  Jeśli strona ma mieć dla czyjejś wygody albo lenistwa intelektualnego zakładki z nazwami działów na stronie, pomimo tego, że są one już u góry strony, to nie powinny to być żadne zdjęcia, a po prostu paski z nazwami działów: Polska, świat, religia, itp. Paski te powinny być klikalne, co znaczy, że po kliknięciu na ten tekst wchodziłoby się do odpowiedniego działu. Powinny mieć prosty druk i wszystkie jednakową wielkość, aby strona wyglądała czysto i profesjonalnie.

  Byłoby wtedy wystarczająco miejsca na zdjęcia przy niektórych atrykułach i na avatary autorów. Avatary - bo o wiele szybciej można pozbnać po nich autora nie wczytując się w treści pod zakładkami. Są autorzy, których z zasady nie czytam, chyba że krzykną jakimś głupim tytułem i wolałabym uniknąć niespodzianek. No chyba, że chodzi o ilość kliknięć, ale sztuczne ich nabijanie zniechęca czytelników. Wiem, bo jestem czytelnikiem.


  W tej chwili strona wygląda niepoważnie i chaotycznie, a zdjęcia zajmują miejsce i są kompletnie bez sensu, ponieważ nie prowadzą do nikąd, bo aby wejść do odpowiedniego działu i tak trzeba kliknąć na zakładkę u góry strony.
 • x
  Coś jest w tym co pisze Carcinka na temat porządku obrad, bo tak jest mydło i powidło (o wszystkim i o niczym). W dodatku dzieje się w odwróconym porządku.

  1)Mamy kwestię poważnych zmian w wyglądzie bez konsultacji, z niespodzianki, według doktryny szoku, za to podobno gruntownie przedyskutowaną z zapleczem. Tylko do tego zaplecza jak widać nie należał główny zapleczowy, albo główny zapleczowy rżnie teraz głupa. Albo główny zapleczowy był skonsultowany i ogłosił votum separatum, natomiast teraz Reinert twierdzi, że całe zaplecze odniosło się do tej realizacji z aprobatą. No, abo, abo..
  SL prowadzi podwójną grę na wycięcie młodzieżowca? To się pięknie młodzieżowiec podłożył z kłamstwem dość prymitywnym i obrzydliwym..

  2)Przez lata słyszeliśmy, że zmiany techniczne w funkcjonowaniu tego programu, swoją trudnością i skomplikowaniem dorównuje skonstruowaniu PF126, a może nawet 125 i potrzeba sapera, którego brak. Teraz wygląda jakby to było banalnie proste i każdy sobie może dłubnąć co chce.

  3)Panie Reinert co jest CELEM? i jaka METODA?
  Mam na myśli te wklejki youtubki z prawej, ale również te kolorowe graficzki o wartości śmieciowej. Chodzi o unifikację dla nowego użytkownika, "kulturę obrazkową"? Jakoś to trzeba nazwać i obrać jakąś taktykę, o co nam/wam chodzi, nie? Wtedy robić te zmiany i jeszcze obserwować efekt, czy teoria pokrywa się z praktyką, nie?
  Może nie..
  Dłubanko dla funu?

  4)Przywrócono autorów i komenty po lewej. OK. Do teraz nie wiem jaki cel przyświecał przy ich usuwaniu, bo argument, że trzeba było je/ich usunąć aby umieścić badziew graficzkę jest...hmm... dyskwalifikujący. Chyba, że obroni Pan tezę, że graficzka pałacu kultury (czy jakikolwiek inny obrazek) kosztem podania autora, stanowi korzyść. Proszę ją wskazać.

  5)Kolumna po prawej z filmikami. Proszę wskazać korzyść dla portalu i użytkowników (nie mam na myśli takiej, że tam coś miga).
  Gdyby Pan się pojawił lata temu, gdy tu było coś na kształt działu wizualnego/medialnego mogłoby to mieć sens. Byłoby może w promo, a teraz portal skazany jest na korzystanie z obcych źródeł w tej kategorii (nabijasz komuś, nie sobie) i jeszcze ktoś musiałby się tym stale zajmować, żeby tam się pająki z sieciami nie rozstawiły i inne takie straszące rzeczy, które przy takiej ekspozycji tego video, raczej skłonią użytkownika do opcji "opuść".
  Multimedialne okienko, o ile mnie pamięć nie myli, było. Małe, po lewej pod pudłem po bananach. Proszę przypomnieć jakim cieszyło się powodzeniem. Teraz jest tego cała prawa kolumna. Nie przewiduje wzrostu zainteresowania.

  6)Pana zmiany jeszcze rok temu, nawet Panu wydałyby się.. albo niemożliwe, albo bez sensu. Nie upchnąłby Pan tego w środkowej kolumnie i to mam na myśli same rzeczy sensowne. (Udajmy, że nie wiemy iż dla każdego "autora" "sensowne", to jest to co on napisał, a reszta to bzdety.)
  Pisze Pan, nie chce mi się szukać cytatu, że ta lewa kolumna to jest już rodzaj odsiania/wyróżnienia tekstu i autora. Upgrade o wartości zerowej, bo tak przecież było latami. Wręcz rygor został złagodzony, kiedyś tam były znane nazwiska, mniejsza jakie i co im bym czasem chciał zrobić.

  7)Proszę Pana, zakładam, że Pan i Pana..znajomi jesteście oblatani w technikaliach, ale wierzyć mi się nie chce, że macie coś wspólnego z dizajnem, sztukom, & innym mendium szit.
  Proponuje (luźno proponuje) się przegrupować. Tu są ludziki od rysowania (choćby na kartce, kredkami) pojęcia Pan nie ma, co oni są w stanie tymi kredkami namazać. Oprócz tego są ludziki od taktyki. Wy sprawiacie wrażenie ludzi od technikaliów, czyli jak to wprowadzić w kod.

  8)Oczywiście postawienie bety (nie sprawdzałem, ale to kiedyś była beta, sic!), jest oczywistością. Również przeprowadzenie badania opinii na tej becie. Powiem więcej, można się wtedy nawet uprzeć na pewne rzeczy. Tak, to jest prawda, że konserwatywny użytkownik, zazwyczaj protestuje i po dyskusji okazuje się, że stare jest najlepsze, bo się przyzwyczaił. Można go czasem zignorować, ale wynik Panie. Wynik musi wtedy bronić Pana zmian.
 • Zmiany były wg mnie
  na Neonie konieczne można i trzeba się spierać nawet o ich kierunek ale to co tu było nie przystawało do tego w którą stronę zmierza świat, i nie mam na myśli tekstów bo ja sam piszę lepsze lub gorsze natomiast szata graficzna i totalny bałagan to był głęboki archaizm. Przyznam szczerze że choć sam byłem orędownikiem zmian to jak zobaczyłem nowa stronę to wydała mi się mało przekonująca ale znam tez siebie i wiem że mnie czasem ciężko przestawić się na nowe ale każdego kolejnego dnia jestem coraz bardziej przekonany co do słuszności tej zmiany. Rozumiem ból i rozgoryczenie niektórych kolegów blogerów tutaj ale uważam że jeśli chcemy docierać do coraz szerszych kręgów z naszym przekazem to jedynym rozwiązaniem jest otwarcie na nowe. chyba że wolimy się kisić we własnym sosie i przytakiwać sobie na wzajem. Łatwi jest krytykować gorzej samemu wnosić konstruktywne propozycje które pozwolą na rozwój portalu. A tylko rozwój portalu jest gwarantem jego trwania.
 • Egzamin z psychicznej odporności?
  Gorące zmiany, straszne męki, więc coś dorzucę.
  SG STAŁA SIĘ OCHYDNA Z WYGLĄDU I Z FUNKCJONALNOŚCI!

  Ma być ona sprawdzanem odporności psychicznej kandydatów na oprawców w Kiejkutach?

  Niedostateczne poczucie wymogów typografiki i grafiki miały właściwie wszystkie decydujące na NE osoby, zaczynając od Pluszaka.
  Wersje przed adminem Pluszakiem były graficznie najlepsze.

  Nowoczesne rozwiązania polecam Panu Oparze i nie muszę koncepcji przybliżać. Okazał się wystarczająco odporny na wszelkie podobne.

  Rys. poniżej jest demonstracją, że nowoczesne jest to co żądają starzy blogerzy- jak http://interesariusz.neon24.pl/, czy ninaanonimowa.
  Pozdrawiam ninęanonimową- ona nadaje się na twittera, ja tłituję pod @AKTWOLI NARODU

  http://iddd.de/rys/designodadevo.jpg
 • @adevo 18:23:56
  Witam dawno nie widzianego gościa, dobrze że zlikwidowałeś avatar, bo młodzi gniewni wzięli by Cię za kobietę ;)

  Pozdrawiam, mam nadzieję, że wróciłeś na stałe..
 • Sądzę, że idzie ku lepszemu
  Więc i ja tu jestem. Jakieś pytania?
 • @Ja Pos 00:40:32
  Pytania powiadasz?
  Dla czego wyglądasz jak eskimoska ciotka, a jak na zdjęciu to nie Ty, to kto Ci tę krzywdę wyrządził?? Rozumiem, że Ty to kolega Sary z pejsbuka..
 • @adevo 18:23:56
  .
  Cześć!
  Fajnie że wpadłeś do neonu24.pl

  Ja dopraszam się o temat demokracji i nikogo nie interesuje, że przy słowie wybory, czy państwo ktoś dopisał obowiązujące słowo "demokratyczne":-)

  Więc "Wola Narodu" , też na marginesie od b. dawna:-)

  Polska Demokracja Kwantowa
 • @Reinert 22:55:33
  No i c..j strzelił psa ,budę i nowy łańcuch . Rechocząc pozdrawiam . :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31