Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Dokąd Zmierzamy: Grzegorz Braun

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy jest w Polsce kandydat na prezydenta, którego usilnie starają się przemilczeć wszystkie media? Bez względu na linię programową i reprezentowany nurt żadna redakcja, od prawa do lewa, nie uznała Grzegorza Brauna za wartego przedstawienia.

KOMENTARZE

 • Grzegorz Braun – ewentualny kandydat na prezydenta
  Braun – Soros
  Ciekawy artykuł znalazłem o dziwo na Salonie24

  A teraz będzie rozwinięcie tytułu > skąd ten Braun nagle?
  Otóż zacznijmy od występów Brauna w Roninie i pamiętnej przyjaźni z Coryllusem, co to się nagle skończyła, hi, hi – pamiętamy? Oczywiście :)
  Coryllus, opisując tę dziwną szkołę**, z którą zaprzyjaźnił się Braun, jakoś nie poszedł tym tropem dalej, on, znawca spisków i szlaków agentury. Ale ja i owszem. I cóż znalazłam?
  Założycielem/fundatorem jest znany działacz polonijny Zbig Pełczyński, co to aktywnie uczestniczy w życiu publicznym. Zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii pełni wiele funkcji społecznych, m.in. jest przewodniczącym”Stefan Batory Trust” w Oksfordzie (organizacji zajmującej się promocją edukacji, nauki kultury polskiej), członkiem Rady Powierniczej”Polonia Aid Foundation Trust z siedzibą w Londynie. W 1988 w imieniu George’a Sorosa założył w Polsce Fundację im. Stefana Batorego. Obecnie jest członkiem Rady Fundacji.***
  Opisywałam to już przy okazji dyskusji o dziwnych meandrach kariery Cenckiewicza. Jemu też fundacja Zbiga załatwiła stypendium, nawet dwa razy > Byłem dwukrotnym stypendystą Polonia Aid Foundation Trust w Londynie (2000 r. i 2004 r.)****
  No to w końcu jesteśmy w domu, Braun szaleje wśród Polonii w USA i stamtąd pisze do nas, że się poświęci i wystartuje na prezydenta RP.***** Jasne, jasne, JKM wypadł z gry, bo za dużo dzieci „wykróliczył”, Wipler też z powodu dzieciaka dał ciała i zupełnym przypadkiem narodowcy wyznaczyli na kandydata niejakiego Kowalskiego.****** Co prawda facet szans nie ma żadnych, ale chyba jest czysty i nie obstawiony, skoro nasza milusińska GTW (grupa trzymająca władzę) postanowiła go zablokować Braunem. Tak, tak, chłopaki niczego nie lekceważą, nad każdym najmniejszym chwaścikiem się pochylą i podtrują, nikt i nic nie może stanąć na drodze wielkiego marszu ku NWO. Mnie osobiście do łez radości doprowadza ta cudowna zupełnie sytuacja, kiedy to kumpel Sorosa wspiera bratanka szefa TVP w walce z Judeopolonią.

  Wrzodak Z.

  * * *

  Warto przeczytać: http://coryllus.pl/?p=1645
 • Oddajmy głos panu G.Braunowi
  Grzegorz Braun: Ciarki mnie przechodzą, kiedy naraz wszyscy zaczynają mówić jednym głosem – i media zależne od Adama Michnika, i media zależne od Adama Lipińskiego; kiedy nagle na podobną nutę zaczynają grać sprawozdawcy i komentatorzy Torunia, i Wiertniczej, a lider opozycji oklaskuje premiera – i odwrotnie – a wszystko to w ramach zjednoczonego frontu anty-putinowskiego.

  Funkcjonariusz zbrodniczej organizacji Włodzimierz Putin nie jest bohaterem mojego romansu – co, jakby się kto pytał, jasno wynika z moich filmów (np. „Defilada zwycięzców”, „Marsz wyzwolicieli”, „Transformacja – od Lenina do Putina”).

  Ale dostrzeganie inspiratorów wojny ukraińskiej tylko na Kremlu – to dowód poważnej wady wzroku. Kto przekonuje dziś Polaków, że tylko Rosja zagraża wolności narodów w naszej części świata – ten jest albo nie dość bystry, albo nie dość szczery. Warto dostrzegać aktywną rolę i interesy także innych imperiów – np. niemieckiego, które wszak od stu lat usiłuje w kolejnych podejściach realizować koncepcję „gospodarki wielkiego obszaru” w Mitteleuropie.

  http://www.kresy.pl/publicystyka,wywiady?zobacz/dostrzeganie-inspiratorow-wojny-ukrainskiej-tylko-na-kremlu-to-dowod-powaznej-wady-wzroku
 • Cisza przed burzą?
  Postać istotnie odmienna od większości kandydatów. Po raz pierwszy nic nie obiecuje materialnego. Hasło" kościół szkoła i strzelnica " jest to czego potrzebujemy tak naprawdę.
  Braun człowiek odważny , gnębiony, prześladowany przez obecny ustrój , układ , mafię .
  Moim ale i pewnie większości znudzonego społeczeństwa, powinniśmy poznać podłoże tego co dzieje się w naszym kraju. Nie można się przebić do głównej tuby inaczej, niż jako kandydat na prezydenta. Taki człowiek może przynajmniej otworzyć oczy społeczeństwu. Dać wiarę w zmiany , wsparcie duchowe. Takim przykładem uduchowienia narodu są pisarze i publicyści jak L Żebrowski , S Michalkiewicz Max Kolonko , oglądalność tych panów jest ogromna w śród młodych.
  Szansa że Braun zostanie prezydentem Rzeczpospolitej może nie największe , ale ma pierwsze miejsce na liście to plus , ma już bardzo dużo głosów zebranych, choć to nie łatwe.I czekam na jego występy w rezimowych to nie moze zostać bez echa.
  Kościół -odnowa moralna
  Szkoła - mądre wykształcone społeczeństwo
  Strzelnica - my nie możemy być narodem nie uzbrojonym takie nasze położenie geograficzne.

  Jesteśmy Narodem ,które potrafiło najlepiej w świecie konspirować! Co się znami dzieje!!
  Czy Niemiec , Żyd , Amerykanin, Rosjanin może być lepszy na naszej ziemi niż Polak!?
 • Polityczne kredo G.Brauna
  https://www.youtube.com/watch?v=PjI_TTeDPwU

  G.Braun zagaja:
  1. W IIIRP działają wszystkie obce agentury – (sama prawda!)
  2. Nie ufajmy USA, Izraelowi, UE i przede wszystkim Rosji – (to należy poddać analizie politycznej)
  3. Nie budujmy Polski plecami do Kościoła – (to wyjaśnia już wszystko i nie pozostawia złudzeń)

  Kościół wskaże owieczkom jedynie słuszną drogę dla niepodległego Państwa Polskiego: kierunek cywilizacja Zachodu – USA i zacieśnianie integracji z UE (Kościół jest miłosierny i potrafi przymknąć oko na niszczenie praw boskich, naturalnych, etyki, moralności i na walkę z samym katolicyzmem). Tak więc zgodnie z zaleceniem Brauna, ustawieni frontem do Kościoła znajdziemy się tam, skąd chcemy i musimy się wydostać.
 • Rodzina - to podstawa
  Ojciec G.Brauna, Kazimierz – reżyser, uczony, pisarz, od 1985 mieszka w USA, gdzie również wykłada na wielu uniwersytetach. W 1992 został profesorem nauk humanistycznych.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/03/pbm2a.jpg
  -
  Wuj G.Brauna, Juliusz – od 2009 dyrektor Departamentu Strategii i Analiz w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, od 2011 prezes Zarządu TVP

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/03/high_j14_juliusz-braun-staral-sie-mowic-nie-tylko-o-reklamie.jpg
  -
  Siostra G.Brauna, Monika oraz Lev Stern wydali wspólną książkę pt. „Wrocław Jerozolima Wrocław”

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/03/z16035024aalev-stern-i-monika-braun.jpg

  * * *

  I cóż dodać, może tylko to: oto zawiłości katolicko-żydowskich losów i biografii.

  Dariusz Kosiur
 • @Rzeczpospolita 12:00:52
  Bardzo dobry wywiad. Ciszyć może tylko taka wypowiedź. Bo kto chce Rzeczpospolitej wolnej ma obowiązek myśleć tak samo!!
  Braun wypowiada myśli Polskiego społeczeństwa.Tylko niewolnik myśli inaczej!!
 • @klementyna 12:17:51
  Nie wiem, ile ma Pani lat, ale proszę sobie przypomnieć lub poszperać w źródłach historycznych i poczytać wypowiedzi Geremków, Kuroniów, Michników itd., itp. z lat 1980. - będzie Pani zachwycona ich patriotyzmem i dbałością o polski interes państwowy.
  Po 35 latach ocena tych wypowiedzi jest zdecydowanie inna.

  To samo dotyczy G.Brauna, więc za 35 lat, o ile coś jeszcze się ostanie z RP, być może zrozumie Pani, że nigdy Żyd nie będzie działał dla dobra polskiej nacji.

  Poza tym proszę baczniej wsłuchiwać się w jego wypowiedzi i prezentowane poglądy polityczne.
 • @Rzeczpospolita 12:34:18
  Panie czy świat może uwolnić się od Żydów? Pytanie komu to się udało bo nawet Hitler poniósł klęskę.
  Znam taka przypowieść jeszcze od mamy czytała Michaldę.Takie przepowiednie, napisane było że III wojna światowa będzie bardzo krwawa i koniec tej wojny będzie ,gdy chiński koń napije się w Wisle wody.

  Panie nasza historia związana jest z tą mniejszością od wieków.Walczymy z nimi na pióra i inne sposoby. Niestety bezskutecznie. Ja ciesze się że Braun w zasadzie powie to co ja myślę.A na prezydenta będziemy mieli albo Dudę też żyda ? Albo Chazara Komorowskiego takie sa realia na razie.
  Tak na marginesie to i papież był .
  Jednak nie chodzi tu o pisanie kto, Żyd kto nie . Niczego tym nie zmienimy.Oni znaja nas na wylot ,nie po to tworzą blogi .Wtedy znają nasze myśli.
  Praca u podstaw musimy konspirować i ekonomicznie wykończyć Żyda inaczej się nie da.Konspiracja nie może być w mediach, ani wiadomości o niej. Ja tez nie wiem kim pan jest, pisze pan , a Braun mówi.
  I wynika z tego ze trzeba każdego zlustrować i się policzyć.

  Tak pamietam gieremków i michników( piszę małej celowo) Pamietam też załamanie po nocnej zmianie. Nie było wiadomości tyle co dziś .
  Nocna zmiana to polityka innych Żydów Kaczyński, Olszewski , wydawało się, ze to oni mają racje. Jak dziś widzę Kaczyńskiego jak skacze do Rosji to też mam swoją teorię. Przecież oni nie moga patrzeć na Rosje ,że ta nie jest pod ich wpływem. Tak tablica Medelejewa do zagarnięcia.Podzielić kazdy większy kraj na drobne to będzie tak bezsilny jak Wielka Polska.

  Pan Wrzodak wrzucił tekst że Kowalski podobno nie umoczony też ma szanse wypowiedzieć sie publicznie , i Braun jest po to by ten nie wygrał....
  A 3obieg pisze ze ta prawica razem się dogaduje właśnie Korwin, Braun, Kowalski .... i inni
  Gdzie tu Polska?

  Takie podobno maja plany Chiny , Rosja Wenezuela Indie bodaj że ,zobaczymy co potrafią mocarstwa. I być może prorocze słowa Michaldy .... aż boję się pisać .
 • @Rzeczpospolita 12:34:18
  Grzegorz Braun obecnie nieco moderuje retorykę w zależności od odkrywania jego rzeczywistych wyborów politycznych oraz na użytek gawiedzi. Ale wcześniej też coś mówił i też miał poglądy "patriotyczne" i "antyżydowskie" :)))

  Polecam https://www.youtube.com/watch?v=2EIN56qmWZ8

  szczególnie od 13:00 i następnie od 29:00

  ( jeśli uda się przebić przez żydowski rejwach na sali, robiony przez dyżurnych klakierów, oczywiście gorliwych "polskich patriotów".
 • Zazwyczaj nie pozostawiam suchej nitki i nie szczędzę słów
  krytyki jeżeli ktoś lub coś mnie wkurzy czy zdenerwuje-tak w istocie jest z obecną sytuacją tego portalu, gdzie nikt nic nie wie.
  Jednakowoż zupełnie inaczej podchodzę do rzeczy ważnych i godnych uwagi. Stąd moje ogromne-pozytywne zdziwienie w związku z materiałem zamieszczonym przez "Reinerta" a dotyczącym pana Grzegorza Brauna, którego gorąco popieram w wyborach.
  Identyfikując się z materiałem filmowym zamieszczonym przez "Reinerta" chciałbym dodać dość ciekawy film z mowy obronnej pana Brauna podczas procesu we Wrocławiu. Materiał ten w znaczny sposób uwiarygadnia kandydata, który wyraźnie to widać nie jest ze złej bajki obecnych "elyt".
  https://www.youtube.com/watch?v=jlZX7lPODbc
 • ----BYŁAM NA SPOTKANIU z Panem Braunem !!
  --ANI 1 słowa o Polsce !!. NIEBEZPIECZNY KRET !! po nim NIE DAJ BÓG Polski już NIE BĘDZIE !!!!!!!!!

  Jak można !! w ogóle pomyśleć o nim Jako o Prezydencie !
  Polsce potrzebny jest !! TECHNICZNY MÓZG !!!
 • @Bibrus 18:14:35
  Od 1980 minęło 35 lat żydo-władzy, ale widać panu to nie wystarcza. Być może następne 35 lat rozświetliłoby pański horyzont polityczny, ale czy będzie wtedy istniała RP? Wątpliwe.

  Kwestia jest natury zasadniczej: czy należy Żydom powierzać jakiekolwiek funkcje polityczne w państwie, którego - jak uczy historia (niestety, nie wszystkich) - byli, są i będą odwiecznymi wrogami?

  Retoryka polityczna, w niej ostentacyjny katolicyzm, pana G.Brauna są skrojone dość zmyślnie, bo dla mało wymagających odbiorów.

  Pewnie Wałęsie, Geremkowi, Michnikowi, Kuroniowi, też pan klaskał w swoim czasie.
 • @ninanonimowa 19:48:55
  Gdzie i kiedy była Pani na spotkaniu z Grzegorzem Braunem- proszę o dokładną informację.
 • @Rzeczpospolita 12:00:52
  Rzeczpospolita to Dariusz Kosiur?
  https://www.facebook.com/475100392613016/photos/a.475103062612749.1073741828.475100392613016/531622430294145/?type=1&theater

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930