Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 59 komentarzy

Żydowski desant na Europę Środkową

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zdaniem Brauna rozkład Polski odbywa się na wielu płaszczyznach, począwszy od zwalczania rodzimej kultury, przez niewolniczy system podatkowy, grabież majątku narodowego, aż do tajnych porozumień międzynarodowych, o których Polacy nawet nie wiedzą.

KOMENTARZE

 • Autor !! bezwzględnie !! MUSISZ OBEJRZEĆ -aby zrozumieć !!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=eOnP3JvJhAk

  https://www.youtube.com/watch?v=uqcs7hIebYE
 • @ninanonimowa 09:31:59
  Ja wiem Nina, że ty jak słyszysz o Kościele, to ciarki masz na plecach, zimny pot itd. Braun z wszystkich kandydatów mówi tak, jak każdy Polak by chciał żeby mówiono. Braun to nie Kraśko czy Lis. Dlatego jest cenzurowany nawet przez KRK. Wolę Brauna niż Komorowskiego czy Dudę. I to powinno być ważne. Jeszcze raz: Komorowski czy Duda? Nie, ja wolę Brauna.
 • Istota wywodu G.Brauna zawiera się w końcówce jego wypowiedzi (od min. 55:10)
  G.Braun: "Kondominium rosyjko-niemieckie pod żydowskim zarządem ..."

  Międzynarodowe Żydostwo oraz miejscowa żydowska V kolumna zdają sobie sprawę, że wiedza Polaków (także innych nacji) n/t żydowskiego sprawstwa światowej politycznej sytuacji (w tym także stopniowej likwidacji Polski) jest coraz szersza, że uzasadniona niechęć do żydostwa rośnie coraz szybciej.
  Dla żydowskiej polityki (zresztą tej, o której mówi sam G.Braun) istotnym zagrożeniem będzie dążenie narodów do porozumienia i współpracy. W naszej szerokości geograficznej niebezpieczną dla żydowskiej polityki i dla Żydów byłaby współpraca Niemców, Polaków i Rosjan. Wniosek (dla żydowskich propagandystów) jest, więc oczywisty: należy wykorzystać rosnącą niechęć do żydostwa dla syjonistycznej polityki Międzynarodowego Żyda, czyli wtłaczać w polskie umysły slogan G.Brauna, że wielkim niebezpieczeństwem dla Polaków jest "kondominium rosysjko-niemieckie pod żydowskim zarządem".

  Stwierdzenie G.Brauna w odniesieniu do Rosji jest oczywistą bzdurą, czego dowodzi polityka żydowskich USA wobec Rosji chociażby w ostatnich kilku latach.
  Z kolei w odniesieniu do Niemiec jest tylko częściową prawdą, ponieważ Niemcy od 1945r. znajdują się pod polityczną okupacją MŻ z USA - co oznacza, że to nie Niemcy działają na naszą szkodę, ale MŻ narzucający NRF swoją politykę.

  Traktując jednak wywód/slogan G.Brauna jako zgodny ze stanem faktycznym nasuwa się oczywisty - bardzo pesymistyczny - wniosek:

  polskiej sytuacji politycznej nie są w stanie zmienić żadne wybory, ponieważ znajdujemy się pomiędzy zagrażającymi nam państwami pod żydowskim zarządem. Z jednej strony Niemcy budujący swoją potęgę przy wykorzystaniu UE, a z drugiej od zawsze imperialna Rosja. Kto pójdzie tym tropem rozumowania, a jest ono logiczne – tyle, że podstępnie podrzucone i z nieuczciwym zamierzeniem -, musi popaść w polityczny marazm i apatię.
  Gdzie zatem Polacy winni szukać pomocy? Zostaje nam Kościół („módl się i pracuj i wyglądaj zbawienia, bo wszystko to marność nad marnościami”) i te nieszczęsne USA, które może nie są nam zbyt przyjazne – czemu G.Brain nie zaprzecza -, ale są z pewnością przeciwne wzrostowi znaczenia Niemiec i Rosji.
  I takie wnioski winni wydedukować (wyde-dukać) słuchający G.Brauna.

  Czy wobec powyższego zauważalne są jakieś istotne różnice między kandydatem na prezydenta Komorowskim, Dudą a G.Braunem?
  Osobiście ich nie widzę.
  Jeśli Polak chce myśleć po polsku, w polskim (a więc własnym) interesie, nigdy nie powinien wsłuchiwać się w żydowskie polityczne majaczenia.

  Dariusz Kosiur
 • @Rzeczpospolita 19:49:08
  No to jak, wolisz, żeby prezydentem był Komorowski czy Duda? Ja tam wolę Brauna. Nie ma w tych wyborach innego wyjścia. Jeszcze pod warunkiem, że Braunowi uda się zebrać 100 tys. podpisów.
 • @topstopjuve 19:47:40
  Mówisz o żydoskim kościele ?? z ambasadorem w Watykanie suchocką ?? i braunem żydem !! . MOZG CI ODJĘŁO !! są inni kandydaci !!
 • @ninanonimowa 20:10:46
  Nie odjęło mi mózgu. Podaj mi kandydata, który nie wzbudza śmiechu. Kowalski? Ha, ha.
 • @topstopjuve 20:15:08
  Nina, ty na temat KRK zawsze wypowiadasz się źle. Dla mnie nie liczy się KRK jako taki. Wiara, to jest to. Wierzę w to, że po śmierci zostaje nie tylko robota dla robaków, ale jest coś jeszcze. Jest Bóg, który nas kocha, który liczy to czy byłaś dobrym czy złym człowiekiem. Wierzę w piekło, czyściec i niebo. I nie przeszkadza mi, że Suchocka jest jakimś ambasadorem. To wszystko jest pic. Taki psikus dzisiejszych czasów. Wiara to wiara. Nie wierzę w Suchocką tylko w Boga. Ty chyba masz na względzie tylko te prymitywne symbole. Wiadomo, że żydzi wchodzą w KRK na całego. Ja jednak nie patrzę na to. Wiara w Boga jest najważniejsza. Pozdrowienia Nino.
 • @topstopjuve 20:15:08
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/03/0-e1426001245878.jpg

  Stanowisko WPS wobec wyborów prezydenckich 2015 - https://wiernipolsce1.wordpress.com/informacje/
 • @Rzeczpospolita 20:40:49
  Co ty pieprzysz. Wiesz, że prezydent jest zwierchnikiem sił zbrojnych? Chcesz oddać Komorowskiemu czy Dudzie decyzje o wysłaniu naszych chłopaków przeciwko Putinowi? W dzisiejszych czasach to trochę nie na miejscu. Wypiąć się dupskiem na naszych chłopaków, niech giną. To są twoje marzenia? Dzięki.
 • @topstopjuve 20:46:44
  Chłopie zmień zainteresowania, może wędkarstwo, albo uprawa pomidorów na balkonie, bo nie potrzebnie narażasz swoje komórki na stres.
 • @stanislav 21:55:20
  Pisząc o autorze miałem na myśli D.Kosiura i jego tekst:

  Istota wywodu G.Brauna zawiera się w końcówce jego wypowiedzi (od min. 55:10)
  G.Braun: "Kondominium rosyjko-niemieckie pod żydowskim zarządem ..."

  patrz:http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120538,kondominium-rosyjsko-niemieckie-pod-zydowskim-zarzadem
 • @topstopjuve 20:15:08
  głupa palisz !!!!! NAPĘDZASZ !!- alboś niekumaty !! o jakim Ty Kowalskim mówisz ??

  DUDA żyd -BRAUN żyd ! - kierujesz rozmowę na ŻYDÓW ! abyś Polak ???
 • @
  Giertych nawołuje aby się szykować!
  http://romangiertych.natemat.pl/137415,czy-wygralibysmy-wojne-z-rosja?fb
 • Braun nie jest Żydem!
  Podpisz poparcie i wybierz Grzegorza Brauna na Prezydenta Polski >
  Glosując tak, obronisz siebie > https://www.youtube.com/watch?v=bbbOCN5-kPQ 
  To w Twoich rękach jest los naszej Ojczyzny! 
  W obecnej chwili jest ważna sprawa!
  Musimy zebrać 100 tys. podpisów na Grzegorza Brauna, człowieka dla którego Bóg,
  Wiara i Ojczyzna są najważniejsze. Jest On człowiekiem, który wskazuje na tragedię
  tego świata. W załącznikach charakterystyka i program Kandydata Grzegorza Brauna.
   
  www.grzegorzbraun2015.pl  
   
  Uwaga!
  Brońmy dziś Polski aby nie stała się drugą Palestyną! > http://gloria.tv/media/XBmyWXFGxk9 
  Kilkuset zdrajców rządzi Polską! Wojciech Sumliński, > http://gloria.tv/media/RB4FxiuucSe 
  Tragiczna Likwidacja Polski Trwa!Tadeusz Rydzyk ks.> http://gloria.tv/media/cRQrmwrLv8T 
  1 To masoni utworzyli hitleryzm komunizm i EU=UE!? > http://gloria.tv/media/Qmeyiqn5rSQ 
  2 Zdrajcy Boga Kościoła zamordowali Wielgusa abp.!! > http://gloria.tv/media/CTpVnzBFq9z 
  3 Szatan was przysłał do Polski!? Grzechy nas Polski! > http://gloria.tv/media/7ibsrXyUNH9 
  4 Polsko Tyś papugą wrogów! Szwajcarscy to Biskupi > http://gloria.tv/media/CJ8Z7P3rxPu 
  5 Polacy oddajecie własną Matkę wysłannikom piekła >> http://gloria.tv/media/ieTcSgh8ppz 
  6 Polacy oddajecie własną Polskę wysłannikom piekła > http://gloria.tv/media/xVNfA8N6ZXY 
  7 Polacy po soborze żydach i arabach, B. Wolniewicz > http://gloria.tv/media/253F6z2RS5v  
  Boże ratuj Polskę, Prawdziwych Polaków, Polki, i Dzieci!!
 • Braun nie jest Żydem!
  W poniedziałek 2 września, w klubie Ronina odbyła się debata na temat „Polacy, Żydzi, Izrael”. Wypowiadali się Dawid Wildstein, Filip Memches, Tomasz Terlikowski, Piotr Gontarczyk i Grzegorz Braun. Publiczność zbyt przychylna Braunowi, i sam Braun, byli co chwilę strofowani przez organizatora spotkania Józefa Orła.

  Grzegorz Braun rozpoczął stwierdzeniem, że według opinii publicznej wypowiadanie się o Żydach jest szkodliwe dla życia i zdrowia. Według Brauna tematyka żydowska w debacie publicznej jest zakłamana w duchu idealizowania Żydów.

  W rzeczywistości, zdaniem Brauna, elity społeczności żydowskiej były wrogie idei niepodległej Polski – widoczne było to i w 1918 w Wersalu i podczas wojny 1920 roku. I dziś Polacy są ofiarami kampanii kłamstw i szantaży ze strony elit żydowskich. Pomimo tych bolesnych faktów, media aspirujące do miana patriotycznych, nawołują by Polska popierała interesy Izraela. Państwa w którego władzach, niezależnie czy za rządów prawicy, czy lewicy, jest partia Szas, której lider Rabin Owadia Josef, osobnik twierdzący zgodnie z Talmudem, że goje są zwierzętami, a nie ludźmi.

  Podsumowując swoje wypowiedzi Braun uznał, że kwestia żydowska jest niezwykle ważna. Ubolewał, że nie istnieje polskie państwo skłonne do obrony prawdy historycznej. Reżyser zanegował tezę jakoby Izrael był forpocztą cywilizacji europejskiej. Braun nie krył też swoich obaw co do tego, że może powrócić pomysł Judeopolonii.

  Braun przypomniał również o prożydowskiej propagandzie mediach aspirujących do miana mediów patriotycznych. Poparciu państwa żydowskiego dla działań diaspory żydowskiej zmierzających do przejęcia mienia w Polsce. Milczeniu mediów rządowych i opozycyjnych wobec antypolskich działań Izraela i diaspory. Naukach Talmudu głoszących o tym, że goje nie są ludźmi.

  Zdaniem Brauna nie ma Żydów chętnych do dialogu z Polakami. Reżyser ubolewał też, że inni prelegenci reprezentujący media opozycyjne boją się bronić Polski i Polaków. Uznał, że publicystyka filosemicka ogłupia Polaków i czyni ich niezdolnymi do obrony prawdy.

  Ref.: http://www.prawy.pl/z-kraju/3760-w-walce-ze-strasznym-antysemityzmem-czyli-grzegorz-braun-osamotniony-w-klubie-ronina
 • @Zdzich 02:59:32/
  .
  Grzegorz Braun jest intelektualista i najlepiej przysluzy sie ogolowi, udzielajac sie w tej wlasnie roli.
  Prezydentem powinien zostac czlowiek z charyzma i silna osobowoscia, patriota.
  Szukajmy dalej.
 • @Zdzich 02:59:32
  Wreszcie normalny komentarz, bez ujadania i uproszczonych ocen. Ciekawe, że większość piszących poszukuje prawdziwego Polaka i patrioty, ale nie bardzo wiedzą co to ma oznaczać. A ten "prawdziwy" to ma nie bujać w obłokach i wykazywać czystość rasową do 10-go pokolenia, ale ma być zdecydowanym pragmatykiem realnie oceniającym naszą obecną sytuację. Można napisać tysiące programów naprawczych,ale co z tego jak nie można ich w żaden sposób wcielić w życie? By to mogło mieć miejsce potrzeba zdecydowanego i pragmatycznie myślącego prezydenta, a nie machającego szabelką i najważniejsze: pro rozwojowego gremium sejmowego. Inaczej dalej będziemy jechać na zaciągniętym hamulcu.
 • @Czartoryski 12:55:58
  Grzegorz Braun jest intelektualistą i solidnym patriotą.
  Człowiek z charyzmą Komorowskiego nadaje się tylko na I-go Sekretarza partii, o czym nie raz już się przekonaliśmy.
 • @topstopjuve 19:47:40
  Ja tez tak to widze, chociaz marzyl mi sie ktos taki jak prof.W.K.Karpowicz. Dzis za pözno, zeby grymasic. W zadnym wypadku jednak Wymienieni przez Ciebie , z ktörych kazdy ma cos za uszami.
 • @ninanonimowa 20:10:46
  Ale o tych innych MEDIA MILCZA ! Skad Nowak, czy Kowalski ma wiedziec o ich istnieniu, skoro on na codzien slucha TVN-u lub Rydzyka ?!? T zw zaplecze to glöwnie MEDIA a te pilnuja, zeby nie przeslizgnal sie jakis "prawdziwek" w tym tloku zaprzancöw.
 • @Zdzich 02:59:32
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/grzegorz-braun-polski-kandydat-na-prezydenta-2015-03

  Grzegorz Braun sam stwierdził, że najpierw jest katolikiem, a dopiiero potem Polakiem. Powinien więc kandydować na biskupa, a nie na prezydenta.

  Jak chodzi o odpowiedniego kandydata to jest taki, a raczej był. http://przyszlapolska.pl/
  Może znowu za 5 lat, kiedy zwycięzca tegorocznych wyborów kompletnie położy Polskę na łopatki. Miejmy nadzieję, że ten zwycięzca nie zaprowadzi Polaków na wojnę.
 • @Rzeczpospolita 20:40:49
  Wierni Polsce Suwerennej.
  Czy faktycznie Polsce?
  Kto wam to logo zafundował?
  http://en.wikipedia.org/wiki/Lehi_%28group%29
 • @Lotna 08:25:24
  Rothschild i Soros
 • @Rzeczpospolita 13:02:25
  Nie zdziwiłabym się.
 • @topstopjuve 19:47:40
  Chyba masz rację... z dwojga złego (Komorowski Duda) wolę Brauna

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930